Cześć wszystkim!

Piszę ten pierwszy wpis chyba po raz 7 i po przeczytaniu każdego stwierdzam, że to chyba nie jest dobry sposób na początek. Jednak dzisiaj doszłam do wniosku, że jeśli go w końcu nie opublikuję, to tak naprawdę nic tutaj się nie pojawi.

Pokrótce, żeby mieć to już za sobą i przejść do konkretów – jestem Monika. Tematyką przewodnią mojego bloga będzie projektowanie i aranżacja wnętrz. Zapewne pojawią się tutaj również jakieś inne, zupełnie niezwiązane z tematem, posty. Zdecydowaną większość informacji będę czerpała – tak jak do tej pory – z pierwszej ręki, czyli od Bartka. Bartek jest projektantem wnętrz, na co dzień również moją lepszą połową, albo i gorszą, różnie to bywa ;) Mam nadzieję, że chociaż w paru kwestiach podrzucę Wam jakieś rozwiązanie albo w czymś pomogę. Tak po cichutku liczę też na to, ze komuś spodoba się to, co piszę i zostanie tutaj na dłużej.

Komentarze

  1. Jak super, że wpis się pojawił i że ruszyłaś z blogiem! :) Jestem bardzo ciekawa Waszych pomysłów związanych z aranżacją wnętrz - na pewno będę śledzić, by być na bieżąco z aktualnymi trendami! :D
    Jak znam Ciebie i Twoją kreatywność, to na pewno nie zabraknie tu także postów poruszających inne tematy! :D Nie mogę się doczekać. ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ach! Zapomniałam się podpisać, a nie mogę edytować. :) Już pewnie się domyślasz, kto jest taki zakręcony. :) Kinia.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Wizualizacja, a projekt? Czym to się tak naprawdę różni?

Czy warto zatrudniać projektanta wnętrz?